گروه بین المللی دانه چین پارس با پشتوانه چندین دهه فعالیت در حوزه تولید خوراک دام و طیور رسالت خود را بر خدمت صادقانه، نوآوری، علم گرایی، بهینه کردن چرخه تولید و در نهایت تولید محصولات با کیفیت بالا و مقرون به صرفه و سالم در صنعت دامپروری میداند.از همین رو گروه بین المللی دانه چین پارس به لطف خداوند متعال و تکیه بر دانش نیروی متخصص در قالب قوی ترین تیم هاعلمی و تحقیق و توسعه (R&D)، زیرساخت های منحصر به فرد همچون مجتمع تولیدی و خطوط تولید مدرن، آزمایشگاه بسیار مجهز و پیشرفته و استقرار سیستم مدیریت کیفیت، جهت انجام هرچه بهتر این مهم اقدام به ارائه خدمات زیر نموده است:

نوآوری در تولید کنسانتره

 نوآوری در تولید مکمل و خوراک دام و طیور بر اساس آخرین تکنولوژی جهت دستیابی به بالاترین راندمان تولید در صنعت دامپروری

ارائه بالاترین میزان هموژنیسیته محصولات تولیدی به واسطه بهره مندی از ماشین آلات و تجهیزات اتوماتیک؛

عرضه و ارسال به موقع محصولات به دست پرورش دهندگان عزیز دام و طیور، توسط کارشناسان متخصص فروش و لجستیک؛

ارائه خدمات پشتیبانی و مشاوره فنی قبل و پس از فروش توسط کارشناسان متخصص خدمات به پرورش دهندگان عزیز دام و طیور؛

 

شرکت دانه چین پارس، یک شرکت ارائه‌کننده‌ی خدمات و محصولات غذایی دام و طیور است که خوراک باکیفیتی را با قیمت‌های مناسب و صرفاً با استفاده از مواد طبیعی عرضه می‌کند. ما خودمان را شریک مشتریان، کارمندان و جامعه می‌دانیم و دوست‌دار محیط ‌زیست هستیم.

ماموریت:

 ما این جا هستیم تا به مشتریان‌مان به بهترین شکل کمک کنیم. ما با استراتژیمان زندگی می‌کنیم و با تمام هیجان کارمان را در اولویت قرار می‌دهیم تا با خلق فناوری ساده و در عین حال بسیار ظریف و برازنده مشتریانمان را راضی نگه داریم  و به صورت تمام وقت بهترین خدمات را به آن‌ها ارائه دهیم. هر روز، تمام نیروهای‌مان را در تمام گروه‌ها جمع می‌کنیم تا موانع را از سر راه برداریم، تا ارائه کننده بهترین محصولات با بالاترین کیفیت باشیم.